תרצה שני

2

כבר יותר מ-25 שנה שאני משמשת כדיאטנית קלינית במסגרות שונות. בעשר השנים האחרונות התמקדתי בתזונת ילדים בדגש על תזונה בגיל הרך.

במסגרת עבודתי כמטפלת ויועצת להורים אני עוסקת רבות בבעיות של בררנות אכילה על רקע של ויסות חושי, מאבקי כוחות בין הורים לילדים סביב נושא האכילה, אלרגיות למזונות שונים והתאמה תזונתית, בעיות השמנה ותת משקל בגיל הרך, קידום התזונה המשפחתית וההתארגנות בבית, טיפול וייעוץ תזונתי למשפחות וצוותים חינוכיים של ילדים על הספקטרום האוטיסטי. לצד העבודה במרפאות אני מייעצת בקליניקה הפרטית שלי.

בנוסף לייעוץ הפרטני להורים אני מקיימת סדנאות והרצאות לצוותי חינוך ולקבוצות הורים במגמה ליצירת תהליכים שיביאו לשיפור בתזונת הילדים ויחסי האכלה.

אני חברת "עתיד" – עמותת הדיאטנים והתזונאים וחברה פעילה בפורום הילדים שלו. במהלך שנות עבודתי השתלמתי ורכשתי מיומנות וניסיון בהנחיית קבוצות, עיצוב התנהגות קוגניטיבי (CBT).

לאור פניות של משפחות מכל רחבי הארץ שהתקשו להגיע אלי לייעוץ פרטני, פיתחתי את האפשרות של ייעוץ באמצעות הסקייפ. בעזרת שיחות וידאו צ'ט  אני מלווה אותן בהתמודדות ובשינוי סוגיות הקשורות לאכילה והאכלה. הייעוץ בסקייפ מאפשר לי תצפיות האכלה ואכילה של הילד בסביבתו הטבעית בבית, בשעות בהן הוא מורגל לאכול את ארוחותיו. בדרך זו אנחנו יכולים לאתר את הבעיות ולטפל בהן בצורה ממוקדת יותר ומיטבית.

סיפורים של משפחות שעבדו איתי ניתן לקרוא בלשונית סיפורי משפחות.

 

comments

כתיבת תגובה