טיפול וייעוץ

                   כדי להבין יותר את בררנות אכילה והסיבות לבררנות מזמינה אותכם להכנס להרצאה האינטרנטית ולהקשיב. ההרצאה חינם. לכניסה להרצאה לחצו כאן. 

   קורס אינטרנטי להורים – לקבלת פרטים על הקורס לחצו כאן

לאתר

הסבר ופרטים על מפגשי הסקייפ – ייעוץ אישי

מפגשי ייעוץ דרך הסקייפ הם תקשורת ישירה באמצעות הרשת הכוללת אפשרות לשמיעה, דיבור וראייה. במסגרת זו ניתן לערוך תצפית ושיחה בזמן אמת המאפשרות התמקדות בבעיות שעולות במפגשים.

כיצד זה מתנהל?

לאחר שיוצרים עמי קשר באמצעות הטלפון או המייל, אנחנו קובעים יום ושעה שמתאימים לפגישה ראשונה. במפגש הראשון אני מקבלת מידע על הילד, התפתחותו ומרכיבים שונים הקשורים לבעיה שלו. המפגש כולל אנמנזה תזונתית וכבר בסופו מקבלים הנחיות ראשוניות לפעולה.

באם יש צורך, בסיום המפגש נקבעים יום ושעה לתצפית אכילה המותאמים לסדר היום הטבעי של הילד ולנוחות הוריו.

בהמשך נערכים מפגשים בהם ההורים מקבלים הנחיות איך לנהוג בנושא האכילה של ילדם. בכל מפגש ההורים מדווחים על התקדמות התהליך ומעלים את הבעיות שנתקלו בהם. בנוסף, הם מקבלים הנחיות איך להמשיך את התהליך וטיפים לשינוי. בסיום כל מפגש מועבר להורים דרך הדוא"ל סיכום המפגש בכתב.

בין המפגשים, באם ישנן בעיות המקשות על ההתקדמות, אני זמינה למענה לבעיות קונקרטיות דרך הדוא"ל.

השקעה שלכם:*

משך המפגש תשלום הערות
מפגש ראשון נמשך כשעה 400 ש"ח משולם 24 שעות לפני מועד המפגש
מפגש חוזר/תצפית אכילה נמשך כ-45 דקות 300 ₪ משולם בסוף כל מפגש חוזר
חבילה של 6 מפגשים הכוללת את המפגש הראשון 1700 ₪אפשרות לשני תשלומים 10% הנחה
חבילה בתשלום מפוצל תשלום ראשון לפני מפגש ראשון 400 ₪תשלום שני בסיום מפגש ראשון 1300 ₪ בשני תשלומים 10% הנחה

אפשרות חדשה – מפגש ראשון בתעריף של 400 ש"ח והמשך בקורס האינטרנטי "מאכלן בררן לאכלן מגוון" בתעריף 1400 ש"ח כולל את הקורס המלא וההטבות הנלוות לקורס. למידע על הקורס לחצו כאן.

*התשלומים מעודכנים ל-  1.4.2017

על מנת להקל על הוצאות ההורים קיימת אפשרות לקבל "חבילה" של מפגשים המעניקה 10% הנחה. ה"חבילה" כוללת 6 מפגשים בתשלום מראש של 1700 ₪. היא כוללת מפגש ראשון, מפגש של תצפית האכלה (בהתאם לצורך) וארבעה/חמישה מפגשי הדרכה נוספים.  בעלות של חוג שבועי לילד, ניתן לערוך מספר מפגשים ולשנות את ההתנהלות התזונתית בבית.

כל המחירים כוללים מע"מ. קבלות נשלחות דרך הדואר. מומלץ לבדוק עם סוכן הביטוח שלכם באם ניתן לקבל זיכוי חלקי בהתאם לפוליסות ביטוח הבריאות האישיות.

ביטול מפגש: במקרה של ביטול מפגש יש להודיע 24 שעות מראש, אי הודעה על הביטול תגרור חיוב מלא עבור המפגש.

מידע נוסף ותיאורי מקרים בהם טיפלתי דרך הסקייפ ניתן למצוא באתר שלי http://www.feedkids.co.il בלשונית סיפורי משפחות 

                                         הייעוץ והטיפול בקליניקה

לכל אורך כל השנים שאני עובדת במרפאות אני מפעילה קליניקה פרטית בביתי. הייעוץ והטיפול בקליניקה הפרטית מאפשרים לי התייחסות יותר מעמיקה למטופל ללא מגבלה של משך הזמן (כפי שקורה לא פעם בחדר הדיאטנית במרפאה).

הטיפול והייעוץ בקליניקה שבביתי מתאים בעיקר למטופלים תושבי האזור, שלא מצליחים להגיע למרפאה ו/או הביקור במרפאה אינו מתאים להם. ייעוץ או טיפול בקליניקה מומלץ גם במקרים מורכבים הדורשים התייחסות יותר אינטנסיבית ומעמיקה לבעיית המטופל.

משוב שכתבה לי שני ליברמן ממצפה הילה שבגליל לאחר מפגש אחד:

"תרצה היקרה. נפגשנו איתך לפני חודשיים בערך. ואני רוצה להודות לך על המפגש שעשה סדר בדברים. בחודש האחרון אנחנו קוצרים את פירותיו. למדנו ממך המון. והבן שלנו פשוט לא סותם את הפה. אוכל ואוכל, וכבר לא משנה המשקל או הגובה. הכי חשוב שאנחנו רואים את הכמויות גדלות. אז תודה לך המון, על השקט, הרוגע, המקצועיות. על כך ששמת את הדברים בפרופורציה ונתת הרבה טיפים. והנעת תהליך חיובי ונעים. תודה רבה!"

לפרטים נוספים וליצירת קשר:

טלפון:  054-5968286        דוא"ל:  tirshani@gmail.com

הבהרה: אין הייעוץ התזונתי מחליף ייעוץ ו/או טיפול רפואי ע"י רופא ילדים ו/או רופא המשפחה.

להסבר קצר על הייעוץ באמצעות הסקייפ כנסו לסרטון המצורף.

לפרטים נוספים וליצירת קשר:

טלפון:  054-5968286        דוא"ל:  tirshani@gmail.com

comments

כתיבת תגובה