תהליכי טיפול וייעוץ

מרבית מפגשי הייעוץ מתקיימים ברשת באמצעות תוכנות זום/מיט או תוכנות אחרות. ישנה אפשרות לייעוץ בקליניקה למי שגר באזור הגליל ומעוניין להגיע אלי. התהליך מותאם לכל ילד בהתאם לקשיים וליכולות שלו.

מפגש ראשון

המפגש נערך רק איתכם ההורים ללא הילדים. במפגש זה אני לוקחת מידע רחב על הילד, היסטוריה בריאותית, תזונתית והתפתחותית. אני מקבלת מידע לגבי סדר היום התזונתי ומגוון המאכלים שהילד אוכל. מידע זה מהווה בסיס שממנו אשקול באיזה כיוון להתחיל לעבוד עם הילד, והאם קיים צורך במתן  תוספים תזונתיים, על מנת לוודא שלא נוצרים מחסורים תזונתיים שעלולים לפגוע בהתפתחות הילד. יחד נדבר איך לגייס את הילד לתהליך בהתאם לגילו כך שישתף פעולה (בילדים צעירים חלק זה אינו נדרש), ובהתאם למידע זה, תקבלו המלצות על פעולות ראשוניות שיש לעשות בבית כדי להתחיל את התהליך הטיפולי.

משך המפגש כשעה.
עלות מפגש ראשון 500 ₪.*
*בשעות הביקוש (19.00-21.00 ובימי שישי בבוקר) עלות הפגישה 550 ₪
יש לשלם 24 שעות לפני מועד המפגש.

מפגשי המשך

במפגשי ההמשך אקבל מכם משוב על מה נעשה בעקבות המפגש הראשון, איך הילד הגיב, מה היו הקשיים ואיזה הצלחות חוויתם. בהתאם תקבלו הדרכה איך להתקדם, כלים ופעילויות נוספות שיקדמו ויתמכו בתהליך שהילד ואתם עוברים.
בין המפגשים ישנה תמיכה ומענה לשאלות באמצעות המייל.

משך המפגש 45 דקות.
עלות מפגש המשך 400 ₪ *.
*בשעות הביקוש (19.00-21.00 ובימי שישי בבוקר) עלות המפגש 450 ₪.

אפשרות לחבילה של 6 מפגשים (כולל המפגש הראשון) מזכה בהנחה של 10%.
ניתן לקחת את המפגש הראשון, לשלם עבורו מחיר מלא ולאחר שתכירו אותי ואת דרך העבודה שלי, יש אפשרותכם להשלים לעוד חמישה מפגשים בחבילה במחיר 1750 ₪*.
*בשעות הביקוש (19.00-21.00 ובימי שישי בבוקר) העלות הנוספת היא 1970 ₪ .

תמיכה וליווי

בין המפגשים ניתן לשלוח למייל שלי שאלות והתלבטויות. אשתדל לענות בתוך 24 שעות.

קורס אינטרנטי להורים לטיפול באכילה בררנית של ילדים

הקורס מכיל 9 שעורים של כארבעים דקות כל שיעור ופתוח עבורכם לשנה שלמה. בנוסף לשיעורים ישנם 2 מפגשי רשת בני 45 דקות לתמיכה שייקבעו בהתאם לצורך שלכם ולהתאמות אישיות. בנוסף תוכלו לפנות לליווי ומענה על שאלות באמצעות המייל.
יתרונות הקורס הם שניתן להתקדם בקצב שלכם ולא להיות תלויים בזמינות היומן שלי.
עלות כוללת של הקורס 1800 ₪ .

לקביעת מועד מפגש ולקבלת פרטים נוספים ניתן להתקשר אלי 054-5968286
או למלא פרטים בטופס כאן בתחתית העמוד.

דילוג לתוכן